מיתוג - סטודיו אתי קלדרון

איך תהפכו את העסק, השירותים והמוצרים למותגים?
איך תהפכו את עצמכם למותגים שלקוחות רואים מרחוק?
אם אתם עסק חדש ואם אתם עסק ותיק, חשוב שתהיו אטרקטיביים ללקוחות.
מיתוג עסקי עם סטודיו אתי קלדרון סולל בפניכם את הדרך למשיכת לקוחות, ומעניק לכם יתרון משמעותי על המתחרים!

סטודיו אתי קלדרון מתמחה במיתוג עסקי שמבדל עסקים ומוצרים מאלו של המתחרים. אנחנו מספקים ללקוחותינו את מכלול החומרים השיווקיים החיוניים למיתוג חברה בדפוס ובדיגיטל.
לרוב, נתחיל את תהליך המיתוג מפיתוח שפה וזהות שיתורגמו לעיצוב לוגו וניירת עסקית. משם, נתקדם למכלול החומרים הפרסומיים- שיווקיים להם זקוק המותג, כולל עיצוב אתרים, מיתוג תערוכות, מיתוג כנסים, והפקות דפוס שונות כדוגמת קטלוגים, מודעות, פרסומות ועוד.
גם לקוחות עסקיים שמעוניינים לרענן את השפה העיצובית יגלו, שבאמצעות חשיבה יצירתית וניסיון עשיר שצברנו, נוכל לחדש עבורם את חומרי המותג ולהפכם לעכשוויים, ובכך להפוך את העסק לאטרקטיבי יותר ללקוחותיו.

מהו מיתוג?

מיתוג תהליך אסטרטגי שמחבר בין שתי מילות מפתח: 'מוצר ו 'תג'. בתהליך מיתוג אנחנו מתרגמים את הערכים והחזון של החברה לשפה וזהות עיצובית, שמייצרות תחושות (זה ה 'תג') בקרב הלקוחות ומניעות אותם לקניה. למשל, חברת תנובה מתגה את עצמה כביתית וישראלית סביב ערך מרכזי- 'משפחה'. חברת שלמה סיקסט ממתגת את עצמה כראשונה בשירות, באמצעות הסלוגן 'תמיד כן!.

כל חברה, ולא משנה אילו מוצרים היא משווקת, זקוקה לאסטרטגיה אחת ולמסר מרכזי אחד, אותו היא מעוניינת להעביר ללקוח. זה לא חייב להיות מסר אחד, הרי ברור שחברת תנובה מעוניינת שגם הטעם של המוצרים שלה יערב לחיך הלקוחות, אך חברת תנובה בוחרת מהו המסר הראשון שהיא מעוניינת להעביר, כאשר לקוחותיה מזהים את המוצרים שלה בסופר והמסר הזה 'בית'. מיתוג חברה כולל בחירה של המסר המרכזי וממנו ניגש ליצירת שפה עיצובית, לוגו והבחנה של המוצר או העסק ממוצרים ועסקים מתחרים.

המסר המרכזי של סטודיו קלדרון הוא 'רואים אותך מרחוק', ואכן אנחנו מחויבים לעצמנו לעשות את המקסימום כדי לייצר נוכחות ובולטות לכל לקוח, כדי שלקוחות פוטנציאליים שלו, אכן יראו אותו מרחוק, למרות ריבוי המתחרים, ולפיתוח שפה עיצובית חווייתית יש חלק קריטית בהצלחת התהליך.

מהי שפה עיצובית?

שפה עיצובית היא שילוב של צבעים, צורות וסמלים, שמאפיינים רק את העסק שלך. לשפה עיצובית ברורה עבור העסק שלך יש שתי מטרות עיקריות:

 • האחת היא שלקוחות ולקוחות פוטנציאליים יזהו ויבדילו את העסק שלך מעסקים אחרים במהירות, על ידי זיהוי הלוגו או הצבעים המאפיינים את בית העסק שלך. כשאתם שומעים את המילה אורנג' מה עומד נגד עיניכם? נכון שלא תפוז אלא ריבוע כתום המייצג את הלוגו של חברת פרטנר?, וכשאתם שומעים את צמד המילים 'טעם החיים' נכון שבקבוק קוקה קולה ניצב מול עיניכם?, זה אומר שהמיתוג הצליח. שפה עיצובית ברורה יכולה להביא תוצאה דומה גם למוצרים שלך, בין אם אתה משווק מכוניות, רהיטים, שירותי ייעוץ, עיצוב, בריאות או ציוד למסיבות.
 • מטרה נוספת של שפה עיצובית היא העברת מסר מסוים ללקוחותיך ללא צורך ביצירת מלל. שפה עיצובית נכונה לוקחת את המסר, האג'נדה והרעיון העיקרי של העסק ויוצרת מהם פלטת צבעים, לוגו ורעיון ויזואלי, בלי מילים.

חשבו על השפה עיצובית של חברת מי עדן עד לפני כמה שנים: הצבעים הם כחולים ולבנים בצירוף לוגו של קשת בענן. השימוש בצבעים אלו ובקשת בענן גורם לנו לחשוב על דבר מה נקי, צלול, שקשור למים ולטבע. זהו כנראה הדבר העיקרי שחברת מי עדן מעוניינת שלקוחותיה יחשבו, כאשר הם נתקלים במי עדן או חושבים על מוצרי החברה. כך, החברה מצליחה להחדיר ללקוחותיה רעיון, מבלי להצטרך להסביר אותו במילים.

איך זה עובד?

בתהליך המיתוג צוות הסטודיו של אתי קלדרון בוחן קודם כל את אותו מסר ייחודי שהחברה מעוניינת להעביר באמצעות השאלות הבאות:

 • מהם המוצרים העיקריים של החברה?
 • מיהם קהלי היעד הרצויים?
 • האם מדובר בעסק חדש או ותיק?
 • מי אמור להיות בקדמת הבמה - בעלי העסק, נותני השירות או המוצרים?

שאלות כאלו ואחרות הן שלב ראשוני וחשוב ביצירת מיתוג. על בסיס נתונים אלו צוות הסטודיו, יחד עם נציגי החברה, בונים שפה עיצובית לחברה. על בסיס שפה עיצובית זו ניתן ליצור לוגו וערכת חומרים שיווקיים ולמתג את החברה מחדש, בהתאם למסר אותו אנו רוצים להעביר הלאה.

כאן תוכלו להתרשם מעבודות מיתוג עסקי >
כאן תמצאו דוגמאות למיתוג מוצר >
למיתוג חברה לחצו כאן >

בין לקוחותינו: מוסדות וארגונים מובילים במשק כבית לסין, דור אלון גז, נעמ"ת והמכון הצרפתי נהנים משירותי המיתוג שלנו משך שנים. בנוסף, עשרות לקוחות קטנים כבר עשו איתנו את צעדיהם הראשונים בעולם העסקי. לכולם, יצרנו מיתוג חווייתי שבידל אותם מהמתחרים בשוק והעניק להם נוכחות חווייתית שמשכה את הלקוחות אליהם.

מה אתם מקבלים?

 • שירותי מיתוג לכל תקציב
 • מיתוג שמבסס נוכחות ברשת הדיגיטלית
 • פיתוח שפה וזהות עיצובית אטרקטיבית
 • רענון ומתיחת המותג לעסקים וותיקים
 • רואים אותך מרחוק...

 

מקימים עסק וזקוקים למיתוג כולל?

caftor+text

והתחילו בצעד הראשון למיתוג!