צוות מנצח

תחת קורת הגג של סטודיו אתי קלדרון פועל באופן סינרגטי צוות מומחים איכותי ומקצועני ממגוון תחומי ידע, המספק מענה כולל ופתרונות יצירתיים המותאמים לצרכי הלקוח. הצוות מורכב ממומחים מתחומי אסטרטגיה, קריאטיב, קופירייטינג, כתיבה שיווקית וכמובן בראש וראשונה, עיצוב ומיתוג.

תחום אסטרטגיה

מומחה האסטרטגיה מוביל את תהליך לימוד המוצר או העסק. בשלב זה נלמד על הסביבה התחרותית בה פועל העסק שלך, נכיר את מהותו ואת ייעודו, נבין מיהם קהלי היעד הנוכחיים של העסק ומיהם קהלי היעד העתידיים שלו, ונזהה את המסרים השיווקיים שהמותג שלך מעוניין להעביר ללקוחות.

תחום קונספט וקריאייטיב

הכול מתחיל מרעיון מעולה... וזו גדולתו של מומחה הקריאטיב, שיודע למצוא את הזווית הייחודית שאיש לא חשב עליה לפניו ולתרגם אותה לרעיון מנצח. ברגע שיש לנו רעיון מנצח שמבטא בצורה אופטימאלית את ערכי המותג שלך ואת הבטחתו, אנחנו בדרך לגרום לכך שיראו אותך מרחוק, הרבה מעבר למתחרים שלך.

תחום הכתיבה השיווקית

מומחה התוכן הופך כל טקסט אינפורמטיבי של המותג שלך לטקסט חווייתי ומרגש, הכתוב על פי כללי הכתיבה השיווקית. לכתיבה במדיה הדיגיטאלית כללים שונים מזו של הכתיבה במדיות האחרות. כל מידע מתורגם לתועלות עבור הלקוחות שלך, והכול כתוב בשפה קולחת, אטרקטיבית וזורמת, ומושך את הלקוחות אליך.

תחום העיצוב

תחום העיצוב מתרכז ברמה האופרטיבית, ועיקר העבודה בו הוא תרגום המסרים הרעיוניים שגיבש מומחה הקריאטיב לשפה עיצובית חווייתית ומרגשת. המעצב הגראפי מומחה לנושא טיפוגראפיה, סמלים, אלמנטים גראפיים ואימג'ים שבתמהיל נכון מבטאים את ה- look & feel המדויק של המותג שלך.

תחום מיתוג

מה ירגיש הלקוח כשיפגוש את המוצר שלך? איזה רושם יעורר בו? מה יראה מד הזכירות של המותג שלך? במילים פשוטות, איך תגרום ללקוחות לזכור אותך לאורך זמן ובאהדה?. מומחה המיתוג אחראי על תרגום האסטרטגיה השיווקית שגיבש מומחה האסטרטגיה לזהות אותנטית מבודלת, המייחדת את המותג ומותאמת לערכים ולהבטחה.

pic

עכשיו, אחרי שהכרת את הצוות המנצח שאחראי על מיתוג העסק שלך, בטח תרצה לדעת מה אנחנו יכולים לעשות בשבילך

למידע נוסף ולתאום פגישה

caftor+text