מיתוג עסקי - סטודיו אתי קלדרון

השוק העסקי מוצף ובכל רגע קמים מתחרים חדשים, אז איך תבדלו את העסק שלכם מעסקים אחרים?
ניחשתם נכון, באמצעות תהליך מיתוג, שמטרתו לייצר הבדל בין העסק שלך לעסקים אחרים. דמיין שהעולם הוא שוק אחד גדול וכל המוצרים נראים אותו דבר, איך תגרום ללקוח לשלוח יד לעבר המדף ולבחור דווקא בך? התשובה הנכונה היא – תהליך מיתוג. מיתוג הוא חיבור בין שתי מילות מפתח - 'מוצר' ו-'תג', והוא יוצר קשר רגשי בין המוצר שלך לבין הלקוח העתידי. למשל, כשאתה מתבונן בתמונה של חברת Nike עם סימן ה- V שמלווה את כל חומרי הפרסום של המותג, אתה חש תחושה עמוקה של מצוינות. התחושה העמוקה הזו היא תוצאה של תהליך מיתוג עסקי חכם ומדויק, שהטמיע במילים, בצורות ובצבעים את ערך המצוינות בתת- המודע שלך.

תהליך מיתוג עסקי

תהליך מיתוג עסקי מייצר את הבידול (השונות, הייחודיות) שתומך באופי המותג שלך (צעיר, דינאמי, עכשווי, מודרני, קלאסי, חדשן, תחרותי ועוד) ובמטרותיו השיווקיות (לאלו ענפים, שווקים ולקוחות המותג מכוון את פעילותו)  וזה קורה בתהליך מובנה בן 3 שלבים:

  • בשלב 1 אנחנו בוחנים את העסק שלך: מה העסק עושה, מיהם הלקוחות שלו, מה סל המוצרים, מהם ערכי הליבה, מהי אסטרטגיית הפעולה, מהם היתרונות שייצרו את הבידול מהמתחרים. המטרה של תהליך המיתוג- להדגיש את היתרונות שלך בשוק ואת המדיניות העסקית ולהשתמש בהם כדי להגדיל את קהל הלקוחות. לכן, אנחנו בוחנים את המתחרים הישירים שלך כדי להבין מה היתרון שלך עליהם ולתרגם אותו בשלב השני לנראות ויזואלית ייחודית שתמשוך את הלקוחות הרצויים.
  • בשלב 2 אנחנו מעבדים את כל המידע שריכזנו על העסק, ומתרגמים אותו לסדרת מסרים, מהם נבנה קונספט רעיוני ועיצובי למיתוג.
  • בשלב 3 אנחנו מפתחים את הזהות והשפה העיצובית הייחודית לעסק שלך ומתרגמים אותן לערכת חומרים שיווקיים שבאמצעותה נבנה את המוניטין והתדמית של העסק שלך. חשוב לזכרו שכל חומרי המותג נראים ומדברים באותה שפה, כדי לגרום ללקוח לראות את העסק שלך מרחוק בתוך ים המתחרים.

סטודיו למיתוג אתי קלדרון מתמחה במיתוג עסקי לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד, כי בימינו כולם  נדרשים למיתוג או למיתוג מחדש כדי ליצור זהות ייחודית שתוביל להצלחה עסקית. ודימוי חדש הוא החלק הראשון והבסיסי בתהליך מיתוג רחב, שמושך לקוחות וותיקים וחדשים לרכישת מוצרים מהעסק, שוב ושוב ושוב.

מיתוג עסקי - סטודיו אתי קלדרון

 

זקוקים למיתוג עסקי? נשמח לעצב ולמתג את העסק שלכם

caftor+text