מיתוג אישי - סטודיו אתי קלדרון

כל מנהל בכיר בארגון מודע לחשיבות המיתוג האישי. מיתוג אישי בונה תדמית ומוניטין, מעצב את "שווי" המנהל בתודעת הארגון, ומהווה מרכיב חשוב בתהליך הקידום בהירארכיה הניהולית.

חברות הייטק משקיעות במיתוג אישי של הנושאים במשרות בכירות בה, כדי לקדם את מיתוג החברה, במיוחד בשלב גיוס כספים או השקה לבורסה. כמו כן, חברה שגייסה לשורותיה מנהל  בעל הישגים ומוניטין, תוכל באמצעותו למתג מחדש את עצמה, להעלות את ערכה בעיני קהל היעד ואף לחשוף אותה לקהל יעד חדש.

העצמת הערך שלך בשוק העבודה כמי שמחפש את ההזדמנות הבאה או כמקצוען בתחומך מושפעת רבות מהמיתוג האישי, שתפקידו להבדיל אותך ממקצוענים אחרים בשוק התעסוקה, מבעלי ניסיון דומה בשוק העבודה ולגרום לך לשגשג בו.

כפי שחברות ועסקים משתמשים במיתוג עסקי ואישי בכדי להגיע לקהלים גדולים יותר תוך התבלטות מעל למתחרים, כך גם המיתוג האישי של אדם פרטי. עליך להתייחס לעצמך כעסק לכל דבר ששואף להיות מוכר בשוק, מזוהה איתך, מעורר רגשות חיוביים וזכיר בקרב הקהל.

סטודיו למיתוג אתי קלדרון פיתח תהליך מיתוג כולל או מיתוג מחדש של חברה במיתוג אישי, בעקבותיו נקבעים אופי עיצובי וגרפי, לוגו ושאר כלי השיווק הנדרשים לתהליך המיתוג.

מיתוג אישי - סטודיו אתי קלדרון

זקוקים למיתוג אישי?

caftor+text