מיתוג חווייתי ומרגש, זה אנחנו!

בסטודיו אתי קלדרון יוצרים מיתוג חווייתי ומרגש לארגונים ועסקים, מזה 15 שנים. אנחנו יודעים שעיצוב טוב מרגש את הלקוחות של הלקוחות שלנו וגורם להם לראות, להתחבר ולזכור את המותג, ואת זה אנחנו עושים בתשוקה רבה עבור כל לקוח, קטן בינוני וגדול.

בתהליך העבודה בסטודיו מעורבים אנשי מקצוע ומומחים ממגוון תחומים, וכך מקבל כל לקוח מענה כולל ופתרונות יצירתיים לכל צרכי המותג שלו. הצוות כולל מומחים מתחומי אסטרטגיה, קריאטיב, קופירייטינג, כתיבה שיווקית וכמובן בראש וראשונה, עיצוב ומיתוג.

איך מתחילים את המיתוג?

את תהליך המיתוג אנחנו מתחילים באבחון ומיפוי הצרכים ועוברים לזיהוי ערכי הליבה וחזון העסק. בהמשך, אנחנו מפתחים את אסטרטגיית המיתוג ומתרגמים אותה לנראות אחידה בחומרי המותג השונים.

מה כולל תהליך המיתוג?

תהליך המיתוג כולל גיבוש קונספט רעיוני ועיצובי ופיתוח שפה וזהות ייחודיים בהתאם לערכי המותג. את כל החומרים השיווקיים-פרסומיים שהמותג צריך אנחנו מפתחים בסטודיו בשיתוף מלא עם הלקוחות. אנחנו מאמינים שהלקוחות יודעים הכי טוב מה הם רוצים ומתפקידנו לתרגם את הרצונות שלהם לנראות אטרקטיבית.

להכרות עם שירותי הסטודיו לחץ כאן >

WOW זה שם המשחק

מכיוון שהתחלנו את דרכנו המקצועית בעיצוב לעולם התיאטרון, הפכנו למומחים בעיצוב חומרים חווייתיים שיוצרים אפקט WOW ללקוחות, ולא רק בתיאטרון. לא משנה באיזה ענף ושוק אתה פועל, הלקוחות שלך רוצים להתרגש ממך ומהעסק.

מתרגשים. זוכרים. קונים. 

בעולם רווי גירויים והסחות דעת כשלנו, כשרף החידושים עולה מרגע לרגע, הלקוחות חייבים להתרגש כדי לזכור, וכשהם זוכרים הם חוזרים וקונים. לכן, אנחנו עושים הכול כדי שהלקוחות שלנו יבלטו, יהיו ייחודיים ומבודלים, ושואפים שכל לקוח לא יהיה עוד אחד בתחומו אלא מספר אחד. בשורה תחתונה, את הלקוחות שלנו רואים מרחוק...

במהלך 15 השנים האחרונות עבדנו עם חברות גדולות ובינוניות וגם עם עסקים קטנים. לעסקים קטנים יש לנו פינה חמה בלב וגם הצעות אטרקטיביות כדי לאפשר להם התחלות קלות. אנחנו, אף פעם לא שוכחים איך אנחנו התחלנו.

העסק שלך זקוק למיתוג? צור קשר>