חדש בסטודיו

הבנות של היום הן הנשים המובילות של המחר

השנה מציינת נעמת את יום האישה הבינ"ל במסר חשוב לנשות המחר. לאורך ההיסטוריה נשים הותירו חותמן בתחומים רבים, והן השראה אמיתית לחלומות, לשאיפות ולעשייה. בסימן חג פורים, אנו גאות לעצב עבור נעמת קטלוג תחפושות מלא תקווה ורעיונות לילדות של ימינו, תחפושות המציגות דוגמה של נשים מדהימות שקבעו בעצמן את גורלן תוך התמדה עיקשת, למרות גחמות או מגבלות של אחרים, והוכיחו שאחות טובה מצטיינת בהצלת חיים ולא בעומק המחשוף שלה...

לצפייה בקטלוג התחפושות >>

cosmoprof
התחלות חדשות
-

עיניים סגולות - מלכה זהב

לנו יש פורים רק פעם בשנה, אך בהוליווד חוגגים כל יום! תלבושות מעוצבות בקפידה מסייעות באיפיון הדמויות בצורה משכנעת, ואין כמו דמות נשית עוצמתית כדי לעורר את דמיונם של המעצבים. ב-1963 גילמה אליזבת טיילור את קליאופטרה, מלכת מצרים המפורסמת בהיסטוריה. לדמותה המלכותית עוצבו 65 תלבושות בתקציב שווה ערך ל-1.4 מיליון דולר של ימינו. בדים יוקרתיים, חלקם שזורי זהב, תכשיטי זהב ויהלומים וכתרים מפוארים, ביצעו את המלאכה ומשכו את תשומת הלב לפניה המרשימים של טיילור בכל פריים ופריים. סך הכל נתפרו לכלל השחקנים בסרט 26,000 תלבושות, שזיכו את המעצבים - רני קונלי, ויטוריו נינו נוברסה ואיירין שרף - בפרס האוסקר.

הקליקו להתרשם ולקבל רעיונות לתחפושת בהשראת קליאופטרה >>

חיינו בתמונות
-
-

מלבישים את אשת הברזל

לנו יש את גולדה מאיר ולבריטים - את מרגרט תאצ'ר. ראש הממשלה החזקה, אך שנויה במחלוקת, של בריטניה גולמה ב-2011 על ידי מריל סטריפ. המלתחה שעוצבה עבורה שיחקה תפקיד חשוב באיפיון אשת הברזל וההתרחשויות ההיסטוריות בזמן כהונתה. מעצבת התלבושות קונסולטה בויל ביצעה מחקר מקיף של תלבושות בהן נצפתה תאצ'ר לפני ובמהלך כהונתה, והעבירה בצורה מרתקת כיצד השכילה תאצ'ר להבין את העוצמה שבשילוב בין גברי לנשי. הסגנון אותו אימצה הביא את בשורת "חליפות הכוח" לנשים בראשית שנות השמונים, אך תמיד הקפידה על נגיעות רכות יותר בתכשיטים אישיים או תיקי יד וכן על טיפוח השיער, כדי להפגין צד רך ונגיש יותר.

כנסו לקרוא כיצד ליוו הבגדים את התפתחות הדמות לאורך העלילה >>

חיינו בתמונות
-

מטשטשים את הקווים

לאחרונה הופץ בקולנועים הסרט "הנערה הדנית", המבוסס על חייה של לילי אלבה, אחת מחלוצות קהילת הטרנסג'נדר. בשנות השלושים של המאה הקודמת עברה לילי ניתוח לשינוי מין מגבר לאישה. את דמותה של לילי מגלם השחקן אדי רדמיין, והתלבושות שהוא עוטה מלוות אותו מחייו בדנמרק כגבר, דרך התנסותו בלבוש נשים ועד לחייו לאחר השינוי, כאישה. מעצב התלבושות פאקו דלגדו נתקל במשימה מאתגרת. לבוש נשים בשנות העשרים אופיין בגזרות ישרות, אך מטרתו היתה להלביש גבר כך שייראה נשי ככל האפשר. הפתרון שמצא היה תפירת תלבושות יפהפיות מבדים עשירים, נשיים ומלאי קפלים, שטשטשו את מתאר גופו של רדמיין ואף את גובהו (1.81 מ').

חלק מהתלבושות הוצגו במוזיאון האופנה בלוס אנג'לס, צפו בהן כאן: >>

חיינו בתמונות
-
-

נסיכה אמיתית לובשת מכנסיים

ילדות רבות יבקשו להתחפש השנה לנסיכה. אך נסיכות בשר ודם חיות חיים שונים בתכלית מאלה המוצגים בסרטי אנימציה. אחת מהן היתה הנסיכה מווילס, דיאנה, שהנגישה לציבור את המלכות. בחייה התמודדה עם צרות "עממיות": בעיות אכילה ודימוי גוף, בעיות בנישואין וכמובן - החמות המלחיצה ביותר שאפשר לדמיין... ולמרות (ואולי בזכות) כל אלה - היתה אהובה ונערצת על תושבי בריטניה. היא הקדישה את חייה לנתינה ולצדקה, תמיד התנהלה בחן ובאלגנטיות, וכמובן - סיפקה לנו פניני אופנה איקוניות. תערוכה המציגה אוסף תלבושות אותן לבשה מילדות ועד מותה הטראגי הוצגה ברחבי העולם. במרכזה היתה שמלת החתונה האיקונית, שהכניסה אותה רשמית לארמון המלכותי.

צפו בתלבושות מהתערוכה וקבלו השראה איך להתחפש לנסיכהר >>

חיינו בתמונות
רוצים להכיר אותנו טוב מקרוב? www.ekbranding.co.il // טלפון: 050-6433492